Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Zdarzenie drogowe na DW333 w Polkowicach

W piątek 13 maja 2022 po godzinie 14 na DW 333 za Polkowicami w kierunku Głogowa doszło do zdarzenia drogowego.

Zderzenie pojazdu wojskowego z autobusem w Polkowicach.

W piątek 29 kwietnia 2022 po godzinie 15 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej numer 333 ze skrzyżowaniem ul. Przemysłowej w Polkowicach doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Śmiertelny wypadek na DW 328 w Chocianowie.

Zderzenie drogowe na trasie Chocianów - Chojnów DW 328. Kierujący pojazdem osobowym marki Fiat wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący został uwięziony we wraku pojazdu.

Zdarzenie drogowe na S-3 pod Borowem.

17 lutego 2022 przed godziną 16 na S-3 wysokość Borowa gm. Radwanice na pasie w kierunku Polkowic doszło do nietypowego zdarzenia drogowego z udziałem busa z plandeką marki renault. 

Pojazd osobowy uderzył w drzewo na DW335 w Trzebnicach

31 stycznia 2022 po godzinie 22 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Trzebnice wylot na Brunów. Do zdarzenia doszło na DW335 około kilometr za Trzebnicami w stronę Brunowa.

Kolizja na DK-3 z ul. Kopalnianą w Polkowicach

13 stycznia 2022 po godzinie 18 w Polkowicach doszło do zdarzenia drogowego na DK-3 z ul. Kopalnianą. Zderzeniu uległ pojazd osobowy marki ford oraz audi.

Dachowanie w Tarnówku - 2 osoby lekko ranne

1 stycznia 2022 po godzinie 14 na trasie Tarnówek - Grodowiec doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem osobowym marki Mitsubishi stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował.

Poważne zdarzenie na dojeździe do S-3

W piątek 31 grudnia 2021 po godzinie 18 w miejscu pamiętnego wypadku masowego doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego.

Zdarzenie drogowe na DW331 za Parchowem.

Po godzinie 14 (21 grudnia 2021) doszło do zdarzenia drogowego na DW 331 w okolicy zjazdu na Pogorzeliska. Zderzeniu uległy trzy pojazdy. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Dachowanie na DW 331 za Polkowicami

5 grudnia 2021 po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej numer 331 kilka kilometrów za Polkowicami w stronę Parchowa doszło do zdarzenia drogowego.

Dachowanie na DK-3 w Polkowicach

4 grudnia 2021 godzina 12 - Zdarzenie drogowe na DK-3 w Polkowicach na wysokości stacji paliw Shell. Kierujący pojazdem osobowym marki audi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi dachując w przydrożnym rowie.

Zderzenie smieciarki z pojazdem osobowym - 1 osoba poszkodowana.

29 listopada po godzinie 12 na skrzyżowaniu ul. Kopalnianej z ul. Działkową w Polkowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem śmieciarki na podwoziu MAN oraz pojazdem osobowym marki Ford Mondeo.

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej.

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwają intensywne poszukiwania sprawcy! Trwają intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku na DW331 około kilometr za Polkowicami w stronę Parchowa.

Zdarzenie drogowe w Chocianowie - 3 osoby ranne

#Chocianów Zdarzenie drogowe w Chocianowie na drodze wojewódzkiej DW328 - wylot na Bolesławiec. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe.

Ciężarówka na boku na S-3 pod Mieszkowem

7 września 2021 po godzinie 15 na S-3 (235 km) okolice Mieszkowa w gminie Gaworzyce na pasie w kierunku Polkowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą.

Tragiczny wypadek pod Tarnówkiem.

We wtorek 20 lipca 2021 tuż przed godziną 13 na drodze pomiędzy Polkowicami i Rudną okalającej zbiornik odpadów poflotacyjnych "Żelazny Most" doszło do tragicznego wypadku.

Kolizja na DK-3 z ul. Kominka w Polkowicach.

W czwartek 15 lipca 2021 po godzinie 11 doszło do zderzenia drogowego na DK-3 skrzyżowanie z ul. Kominka w Polkowicach. Zderzenie pojazdu osobowego marki audi oraz mercedes.

Trzy osoby poszkodowane w wyniku dachowania w Duninowie.

W niedziele 11 lipca 2021 po godzinie 8 w Duninowie na przeciwko jednostki wojskowej (DW328) doszło do dachowania pojazdu osobowego marki mazda.

Zdarzenie drogowe w Trzebnicach - 2 osoby poszkodowane

W sobotę 19 czerwca 2021 przed godziną 11 w Trzebnicach (wylot na DW335) doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą oraz pojazdu osobowego. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedna ciężko.

Lubin: Zderzenie trzech pojazdów - 10 osób poszkodowanych

W piątek 18 czerwca 2021 około godziny 16 na trasie Lubin - Rudna na wysokości Składowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 10 osób.

Zdarzenie na Trasie Chocianów - Trzmielów.

21 maja 2021 przed godziną 16 na trasie Chocianów - Trzmielów doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W wyniku dachowania pojazdu osobowego poszkodowane zostały dwie osoby. Podczas działań pojawiła się informacja o trzeciej osobie poszkodowanej. Informacji tej po przeszukaniu okolic miejsca zdarzenia oraz działań policji nie potwierdzono.

Wypadek na trasie Chocianów - Pasternik - 1 osoba nie żyje, dwie ranne.

W sobotę 24 kwietnia 2021 po godzinie 14 na trasie Chocianów - Pasternik doszło do zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 26-letni mężczyzna. 

Zdarzenie drogowe na S-3 pod Kłobuczynem

10 kwietnia 2021 przed godziną 6 na drodze ekspresowej S-3 w gminie Gaworzyce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem busa. 

Śmiertelny wypadek na S-3 - Nie żyją dwie osoby

18 lutego 2021 po godzinie 16 pod miejscowością Potoczek na drodze ekspresowej S-3 (251 km) - Kierunek Zielona Góra, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Czołowemu zderzeniu uległ pojazd osobowy marki renault oraz toyota. 

Ciężarówka wypadła z drogi - Biedrzychowa

15 lutego 2021 w godzinach porannych w rejonie miejscowości Biedrzychowa w gminie Polkowice w rejonie ronda prowadzącego na drogę S-3 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. 

Zdarzenie drogowe oraz pożar sadzy w kominie

10 lutego 2021 zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Żuków w gminie Polkowice. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej z JRG Polkowice oraz OSP Grębocice i OSP Tarnówek oraz policja.

Seria porannych zdarzeń na drogach.

14 stycznia 2021 o poranku doszło do serii zdarzeń drogowych, do których przyczyniły się nocne opady śniegu. Na trasie Polkowice - Trzebcz dwukrotnie autokar zsunął się do przydrożnego rowu. Ruch był utrudniony przez kilka godzin. 

Zdarzenie drogowe DK-12 Nowy Dwór

2 stycznia 2021 przed godziną 15 za miejscowością Nowy Dwór w stronę Przemkowa na Drodze Krajowej numer 12 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego.

Sylwestrowe Interwencje 2020 - Aktualizacja

31 stycznia 2020 od rana służby powiatu polkowickiego interweniują przy ostatnich w tym roku akcjach. O poranku liczba interwencji za rok 2020 wynosiła 1176.

Wypadek na DW 331 w Chocianowie - 4 osoby ranne

20 grudnia 2020 po godzinie 18 doszło do poważnego zdarzenia drogowego na DW 331 ul. Głogowska w Chocianowie. Zderzenie czołowe dwóch pojazdów. 4 osoby zostały poszkodowane w tym dwoje małych dzieci.

Zdarzenie w Chocianowie na DW331 - 2 ranne

20 grudnia 2020 po godzinie 4 nad ranem na drodze wojewódzkiej nr. 331 w okolicy cmentarza w Chocianowie doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Zdarzenie z udziałem D0221 ZRM Polkowice.

18 listopad 2020 po godzinie 14 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 3 z ul. Kopalnianą w Polkowicach doszło do zdarzenia z udziałem Ambulansu PR Legnica.

Śmiertelny wypadek na wjeździe na S3 - 1 osoba nie żyje, trzy ranne.

Przed godziną 3 w nocy na dojeździe do ronda drogi ekspresowej S-3 w okolicy miejscowości Kaźmierzów od strony Polkowic (Miejsce pamiętnego wypadku masowego z 6 grudnia 2018) doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

Tragedia pod Trzęsowem w gminie Grębocice.

18 października 2020 po godzinie 14 doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 292 w okolicy miejscowości Trzęsów w wyniku zderzenia czołowego dwóch pojazdów jedna osoba mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez świadków wypadku oraz strażaków i Zespołu Ratownictwa Medycznego zginęła na miejscu zdarzenia. 4 kolejnym osobom jest udzielana pomoc medyczna przez ZRM.

Citroen najechał na tył naczepy DK-3 Polkowice

25 września 2020 po godzinie 14 na DK-3 - wysokości stacji paliw Lotos - za Polkowicami na pasie w kierunku Lubina doszło do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki citroen oraz ciągnik siodłowy z naczepą. 

Śmiertelny wypadek na S-3 przed Polkowicami. AKTUALIZACJA

11 września 2020 po godzinie 14 na S-3 na wysokości szybu SW-1 na pasie w kierunku Polkowic - polkowickie służby przy wsparciu sił z powiatu głogowskiego i lubińskiego oraz załogi lotniczego pogotowia ratunkowego Ratownik 15 z Zielonej Góry stoczyły dziś prawdziwą bitwę o życie czwórki ludzi uwiezionych w kompletnie rozbitym pojeździe osobowym marki citroen picasso, który znalazł się pomiędzy dwoma ciągnikami siodłowymi z naczepą.

Nie żyje kierowca ciężarówki

28 sierpnia 2020 po godzinie 13 w okolicy zwężenia na drogę serwisową od strony Głogowa w kierunku Polkowic doszło do tragicznego zdarzenia. Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Niestety mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się go uratować. 

Dachowanie pojazdu na granicy województw. 5 osób rannych

21 sierpnia 2020 przed godziną 12 doszło do dachowania pojazdu marki Fiat na S3 (234 km) pas w stronę Zielonej Góry. Do zdarzenia doszło kilkaset metrów za terenem powiatu polkowickiego.

Zderzenie trzech pojazdów na trasie Przemków - Chocianów

18 sierpnia 2020 po godzinie 14 doszło do poważnie wyglądające zdarzenia drogowego na trasie Przemków - Chocianów (DW328). Kilkaset metrów za Przemkowem doszło do zderzenie ciągnika siodłowego z naczepą, busa oraz pojazdu osobowego marki audi.

Zderzenie czołowe na trasie Sobin - Jędrzychów

18 sierpnia 2020 po godzinie 13 doszło do zdarzenia drogowe na drodze Sobin - Jędrzychów. Zderzenie dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Wypadek Zespołu D0221 ZRM Polkowice w Radwanicach.

6 sierpnia 2020 po godzinie 15 na DK-12 w pobliżu stacji paliw Orlen w Radwanicach doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy w tym Ambulans Mercedes Sprinter ZRM Polkowice. 

Zderzenie ciężarówki z busem w Przemkowie na DK-12

W poniedziałek 3 sierpnia 2020 kilka minut po godzinie 8 doszło do zdarzenia drogowego na DK-12 w Przemkowie. Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali ciężarówkę oraz busa przewożącego osoby. W wyniku wypadku 3 osoby zostały poszkodowane. Działania nasze polegały na pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu akumulatorów.

Zderzenie 4 pojazdów na dojeździe na S-3 - 6 rannych

1 sierpnia 2020 w samo południe na dojeździe do drogi S-3 od strony Polkowic doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Z dotychczasowych ustaleń polkowickich policjantów wynika, że mieszkaniec powiatu nowosolskiego kierujący mercedesem sprinterem najechał na stojące na drodze i najprawdopodobniej oczekujące na możliwość wjazdu na rondo pojazdy.

Wypadek w Szklarach Dolnych - 2 osoby ranne

Zdarzenie drogowe w miejscowości Szklary Dolne gm. Chocianów. Kierujący pojazdem osobowym marki BMW stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył z impetem w rów w wyniku uderzenia pasażerka w widocznej ciąży została uwięziona we wnętrzu pojazdu.

Zderzenie trzech pojazdów na DK-3 w Polkowicach

17 lipca 2020 na drodze krajowej numer 3 w Polkowicach ze skrzyżowaniem z ul. Kardynała Bolesława Kominka doszło do zdarzenie drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. 

Zderzenie 4 pojazdów na rondzie S3 - Nie żyje jedna osoba.

3 lipca 2020 przed godziną 20 na rondzie w okolicy wjazdu na s3 w pobliżu miejscowości Kazimierzów w gm. Polkowice doszło do groźnego zdarzenie drogowego z udziałem czterech pojazdów. 

Ja - Pn 16 Maj - 16:21

Jak w Chocianowie? Droga koło Netto już przejezdna?

Ww - Pn 16 Maj - 13:34

Wypadek na trojkącie obok netto

Mieszkaniec - Pn 16 Maj - 13:08

Chocianów wyje co się dzieje

Z - Pn 16 Maj - 11:52

Dromadery 2 lata na zmianę za chocianow

X - Pn 16 Maj - 11:24

Co się dzieje że Dromader leciał nad chocianowem ?

Ghana - Pn 16 Maj - 07:16

Co w zabicach

Gosc - So 14 Maj - 05:59

Sonbi polecil na 2 auta cos sie dzieje

xxx - Pt 13 Maj - 15:58

DW 333 Polkowice Przemysłowa wypadek

Gość - Pt 13 Maj - 14:51

Gdziw sobin Pojechal

xxx - Pt 13 Maj - 14:25

22, 64 i 84 plus Dromader pożar lasu NWL

sss - Cz 12 Maj - 16:20

DK-12 potrącenie rowerzysty Buczyna

Ja - Śr 11 Maj - 18:01

Pozar w brunowie na starym PGR, osp szklary dolne 2x, osp trzebnice i jrg polkowice, dromader

Aleks - Śr 11 Maj - 17:48

Brunów pożar,dym czarny widać

katia11 - Śr 11 Maj - 07:43

co w Przemkowie?

Gość - Pt 6 Maj - 18:20

Co się dzieje w Przemkowie coś na sygnałach przejechało już drugi raz

Gosc - Pt 6 Maj - 17:45

ul. Kominka Polkowice ran obyło potrącenie dziecka

xxx - Pt 6 Maj - 16:22

Pożar zakładów w Wilkowie koło Złotoryi

PrzemkowskiGórnik - Pt 6 Maj - 13:53

Wiciu [*]

Obywatel - Pt 6 Maj - 12:16

Co się stało na Kominka w Polkowicach na wysokości żabki>

Ccc - Pt 6 Maj - 11:12

Alarm fałszywy na CCC

Xx - Pt 6 Maj - 11:00

Gdzie sobin pojechał?

JDN - Pt 6 Maj - 07:24

Pożar balotów. Szklary także

Szunaj - Pt 6 Maj - 06:08

Syrena Trzebnice

999 - Śr 4 Maj - 17:10

Przemków do Piotorwic pożar pojazdu

112 - Śr 4 Maj - 17:09

Chocianów - Trzmielów potrącenie

Mieszkaniec przemkowa - Śr 4 Maj - 16:58

Co w Przemkowie

Xx - Śr 4 Maj - 11:48

Parchów wyje co się dzieje ? :S

Xxx - Śr 4 Maj - 11:11

Wszystkiego najlepszego!

strazak7 - Śr 4 Maj - 06:49

Wszystkiego dobrego druhny i druhowie niech św Florian nad nami czuwa.

ciekawska-sasiadka - Wt 3 Maj - 18:56

też poczuliście bujanie?

sierpol - Wt 3 Maj - 18:56

górnicza 7 u nas była prowokowana, więc bez zagrożenia

Ja - Wt 3 Maj - 18:50

Gdzie to znowu buja ktoś coś?

71 - Pn 2 Maj - 16:33

Gaworzyce 71 - wyjazd do owadów

Gaworzyce - Pn 2 Maj - 16:08

Syrena gaworzyce wyła

JDN - Pn 2 Maj - 14:47

Pożar lasu Szklary Dolne w drodze Polkowice, Trzebnice i NWL oraz Szklary Dolne

Przemkow - N 1 Maj - 21:34

Co to były za huki ok 21.15 w Przemkowie?

Xx - N 1 Maj - 21:13

Jakie SIS na miejscu

111 - N 1 Maj - 20:16

w Jabłonowie

CPL - N 1 Maj - 20:16

Pożar traw był

XXX - N 1 Maj - 19:29

Co się pali koło Jabłonowa z sieroszowice widać ogromny biały dym

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Anuluj

Aktualnie

11
Online

16-05-22