Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej.

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwają intensywne poszukiwania sprawcy! Trwają intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku na DW331 około kilometr za Polkowicami w stronę Parchowa.

Zdarzenie drogowe w Chocianowie - 3 osoby ranne

#Chocianów Zdarzenie drogowe w Chocianowie na drodze wojewódzkiej DW328 - wylot na Bolesławiec. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe.

Ciężarówka na boku na S-3 pod Mieszkowem

7 września 2021 po godzinie 15 na S-3 (235 km) okolice Mieszkowa w gminie Gaworzyce na pasie w kierunku Polkowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą.

Tragiczny wypadek pod Tarnówkiem.

We wtorek 20 lipca 2021 tuż przed godziną 13 na drodze pomiędzy Polkowicami i Rudną okalającej zbiornik odpadów poflotacyjnych "Żelazny Most" doszło do tragicznego wypadku.

Kolizja na DK-3 z ul. Kominka w Polkowicach.

W czwartek 15 lipca 2021 po godzinie 11 doszło do zderzenia drogowego na DK-3 skrzyżowanie z ul. Kominka w Polkowicach. Zderzenie pojazdu osobowego marki audi oraz mercedes.

Trzy osoby poszkodowane w wyniku dachowania w Duninowie.

W niedziele 11 lipca 2021 po godzinie 8 w Duninowie na przeciwko jednostki wojskowej (DW328) doszło do dachowania pojazdu osobowego marki mazda.

Zdarzenie drogowe w Trzebnicach - 2 osoby poszkodowane

W sobotę 19 czerwca 2021 przed godziną 11 w Trzebnicach (wylot na DW335) doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą oraz pojazdu osobowego. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedna ciężko.

Lubin: Zderzenie trzech pojazdów - 10 osób poszkodowanych

W piątek 18 czerwca 2021 około godziny 16 na trasie Lubin - Rudna na wysokości Składowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 10 osób.

Zdarzenie na Trasie Chocianów - Trzmielów.

21 maja 2021 przed godziną 16 na trasie Chocianów - Trzmielów doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W wyniku dachowania pojazdu osobowego poszkodowane zostały dwie osoby. Podczas działań pojawiła się informacja o trzeciej osobie poszkodowanej. Informacji tej po przeszukaniu okolic miejsca zdarzenia oraz działań policji nie potwierdzono.

Wypadek na trasie Chocianów - Pasternik - 1 osoba nie żyje, dwie ranne.

W sobotę 24 kwietnia 2021 po godzinie 14 na trasie Chocianów - Pasternik doszło do zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 26-letni mężczyzna. 

Zdarzenie drogowe na S-3 pod Kłobuczynem

10 kwietnia 2021 przed godziną 6 na drodze ekspresowej S-3 w gminie Gaworzyce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem busa. 

Śmiertelny wypadek na S-3 - Nie żyją dwie osoby

18 lutego 2021 po godzinie 16 pod miejscowością Potoczek na drodze ekspresowej S-3 (251 km) - Kierunek Zielona Góra, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Czołowemu zderzeniu uległ pojazd osobowy marki renault oraz toyota. 

Ciężarówka wypadła z drogi - Biedrzychowa

15 lutego 2021 w godzinach porannych w rejonie miejscowości Biedrzychowa w gminie Polkowice w rejonie ronda prowadzącego na drogę S-3 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. 

Zdarzenie drogowe oraz pożar sadzy w kominie

10 lutego 2021 zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Żuków w gminie Polkowice. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej z JRG Polkowice oraz OSP Grębocice i OSP Tarnówek oraz policja.

Seria porannych zdarzeń na drogach.

14 stycznia 2021 o poranku doszło do serii zdarzeń drogowych, do których przyczyniły się nocne opady śniegu. Na trasie Polkowice - Trzebcz dwukrotnie autokar zsunął się do przydrożnego rowu. Ruch był utrudniony przez kilka godzin. 

Zdarzenie drogowe DK-12 Nowy Dwór

2 stycznia 2021 przed godziną 15 za miejscowością Nowy Dwór w stronę Przemkowa na Drodze Krajowej numer 12 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego.

Sylwestrowe Interwencje 2020 - Aktualizacja

31 stycznia 2020 od rana służby powiatu polkowickiego interweniują przy ostatnich w tym roku akcjach. O poranku liczba interwencji za rok 2020 wynosiła 1176.

Wypadek na DW 331 w Chocianowie - 4 osoby ranne

20 grudnia 2020 po godzinie 18 doszło do poważnego zdarzenia drogowego na DW 331 ul. Głogowska w Chocianowie. Zderzenie czołowe dwóch pojazdów. 4 osoby zostały poszkodowane w tym dwoje małych dzieci.

Zdarzenie w Chocianowie na DW331 - 2 ranne

20 grudnia 2020 po godzinie 4 nad ranem na drodze wojewódzkiej nr. 331 w okolicy cmentarza w Chocianowie doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Zdarzenie z udziałem D0221 ZRM Polkowice.

18 listopad 2020 po godzinie 14 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 3 z ul. Kopalnianą w Polkowicach doszło do zdarzenia z udziałem Ambulansu PR Legnica.

Śmiertelny wypadek na wjeździe na S3 - 1 osoba nie żyje, trzy ranne.

Przed godziną 3 w nocy na dojeździe do ronda drogi ekspresowej S-3 w okolicy miejscowości Kaźmierzów od strony Polkowic (Miejsce pamiętnego wypadku masowego z 6 grudnia 2018) doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

Tragedia pod Trzęsowem w gminie Grębocice.

18 października 2020 po godzinie 14 doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 292 w okolicy miejscowości Trzęsów w wyniku zderzenia czołowego dwóch pojazdów jedna osoba mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez świadków wypadku oraz strażaków i Zespołu Ratownictwa Medycznego zginęła na miejscu zdarzenia. 4 kolejnym osobom jest udzielana pomoc medyczna przez ZRM.

Citroen najechał na tył naczepy DK-3 Polkowice

25 września 2020 po godzinie 14 na DK-3 - wysokości stacji paliw Lotos - za Polkowicami na pasie w kierunku Lubina doszło do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki citroen oraz ciągnik siodłowy z naczepą. 

Śmiertelny wypadek na S-3 przed Polkowicami. AKTUALIZACJA

11 września 2020 po godzinie 14 na S-3 na wysokości szybu SW-1 na pasie w kierunku Polkowic - polkowickie służby przy wsparciu sił z powiatu głogowskiego i lubińskiego oraz załogi lotniczego pogotowia ratunkowego Ratownik 15 z Zielonej Góry stoczyły dziś prawdziwą bitwę o życie czwórki ludzi uwiezionych w kompletnie rozbitym pojeździe osobowym marki citroen picasso, który znalazł się pomiędzy dwoma ciągnikami siodłowymi z naczepą.

Nie żyje kierowca ciężarówki

28 sierpnia 2020 po godzinie 13 w okolicy zwężenia na drogę serwisową od strony Głogowa w kierunku Polkowic doszło do tragicznego zdarzenia. Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Niestety mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się go uratować. 

Dachowanie pojazdu na granicy województw. 5 osób rannych

21 sierpnia 2020 przed godziną 12 doszło do dachowania pojazdu marki Fiat na S3 (234 km) pas w stronę Zielonej Góry. Do zdarzenia doszło kilkaset metrów za terenem powiatu polkowickiego.

Zderzenie trzech pojazdów na trasie Przemków - Chocianów

18 sierpnia 2020 po godzinie 14 doszło do poważnie wyglądające zdarzenia drogowego na trasie Przemków - Chocianów (DW328). Kilkaset metrów za Przemkowem doszło do zderzenie ciągnika siodłowego z naczepą, busa oraz pojazdu osobowego marki audi.

Zderzenie czołowe na trasie Sobin - Jędrzychów

18 sierpnia 2020 po godzinie 13 doszło do zdarzenia drogowe na drodze Sobin - Jędrzychów. Zderzenie dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Wypadek Zespołu D0221 ZRM Polkowice w Radwanicach.

6 sierpnia 2020 po godzinie 15 na DK-12 w pobliżu stacji paliw Orlen w Radwanicach doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy w tym Ambulans Mercedes Sprinter ZRM Polkowice. 

Zderzenie ciężarówki z busem w Przemkowie na DK-12

W poniedziałek 3 sierpnia 2020 kilka minut po godzinie 8 doszło do zdarzenia drogowego na DK-12 w Przemkowie. Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali ciężarówkę oraz busa przewożącego osoby. W wyniku wypadku 3 osoby zostały poszkodowane. Działania nasze polegały na pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu akumulatorów.

Zderzenie 4 pojazdów na dojeździe na S-3 - 6 rannych

1 sierpnia 2020 w samo południe na dojeździe do drogi S-3 od strony Polkowic doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Z dotychczasowych ustaleń polkowickich policjantów wynika, że mieszkaniec powiatu nowosolskiego kierujący mercedesem sprinterem najechał na stojące na drodze i najprawdopodobniej oczekujące na możliwość wjazdu na rondo pojazdy.

Wypadek w Szklarach Dolnych - 2 osoby ranne

Zdarzenie drogowe w miejscowości Szklary Dolne gm. Chocianów. Kierujący pojazdem osobowym marki BMW stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył z impetem w rów w wyniku uderzenia pasażerka w widocznej ciąży została uwięziona we wnętrzu pojazdu.

Zderzenie trzech pojazdów na DK-3 w Polkowicach

17 lipca 2020 na drodze krajowej numer 3 w Polkowicach ze skrzyżowaniem z ul. Kardynała Bolesława Kominka doszło do zdarzenie drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. 

Zderzenie 4 pojazdów na rondzie S3 - Nie żyje jedna osoba.

3 lipca 2020 przed godziną 20 na rondzie w okolicy wjazdu na s3 w pobliżu miejscowości Kazimierzów w gm. Polkowice doszło do groźnego zdarzenie drogowego z udziałem czterech pojazdów. 

Ciężarówka na boku na DK-12 pod Przemkowem

Dnia 3 lipca 2020 na DK-12 przed Przemkowem pojazd ciężarowy z naczepą wpadł do rowu i przewrócił się na bok. Na miejscu pracują zastępy z JRG Polkowice oraz OSP Radwanice i OSP Przemków.

Śmiertelny wypadek na drodze Chocianów - Pasternik.

29 kwietnia 2020 Około godziny 6.40 na trasie Chocianów - Pasternik doszło do śmiertelnego zdarzenia drogowego. Do zdarzenia doszło na granicy powiatów. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła jedna osoba. 

Kolizja przy ul. Polnej w Polkowicach

23 kwietnia 2020 - Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu przy Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach ul. Polna Polkowice.

Kolizja drogowa w Retkowie

W czwartek 23 kwietnia 2020 około godziny 5:30 na drodze wojewódzkiej 292 w okolicy Retkowa gm. Grębocice doszło do zdarzenia drogowego.

Tragiczny wypadek w gminie Grębocice - Nie żyje 46-letni głogowianin

21 kwietnia 2020 po godzinie 11 na trasie między Starą Rzeką a Wilczynem w gminie Grębocice doszło do fatalnego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego forda nagle zjechał na przeciwległy pas czołowo uderzając w ciągnik siodłowy marki MAN z naczepą.

Wypadek w Nowej Jabłonnie oraz Wierzchowicach.

28 lutego 2020 - Wypadek na trasie Nowa Jabłonna - Przecław (w powiecie żagańskim) . 1 osoba została poszkodowana.

Potrącenie na ul. Hubala w Polkowicach

w Środę 26 lutego 2020 o godzinie 5:30 na ul. Hubala w Polkowicach doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na jednej z ulic doszło do potrącenia jednej osoby. Na miejscu pracowały zastępy z JRG Polkowice oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Do działań skierowano także załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 13 z Wrocławia.

Poważny wypadek na DK-12 w Kłębanowicach.

25 lutego 2020 przed godziną 6 na DK-12 w miejscowości Kłębanowice (gm. Radwanice) doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. 

Zderzenie trzech pojazdów na "serwisówce" S-3

17 lutego 2020 po godzinie 16 na drodze serwisowej S3 za rondem (Lubków) zjazd na Szklary Górne doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy.

Zdarzenie na drodze serwisowej S3 Polkowice - Lubin

16 lutego 2020 przed godziną 19 na drodze serwisowej S3 Polkowice - Lubin doszło do zdarzenia drogowego. Do kolizji pojazdów doszło już na terenie powiatu lubińskiego. 

Dachowanie na DW331 za Polkowicami

16 lutego 2020 przed godziną 17 na drodze wojewódzkiej 331 kilkaset metrów za Polkowicami w stronę Parchowa doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem osobowym wypadł z drogi i dachował. 

Zdarzenie drogowe Przedmoście - Orsk - 2 osoby ranne.

12 lutego 2020 przed godziną 14 na trasie Przedmoście - Orsk (DW292) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Jako pierwsze o zdarzeniu poinformowane zostały służby z powiatu głogowskiego. 

Jarek - N 28 Lis - 15:21

Co się dzieje Chocianów alarm gdzie pojechali

Chocianów - N 28 Lis - 15:00

Chocianów alarm

Chocianow. - Pt 26 Lis - 23:08

W Chocianowie Lipowa policja, wyważają drzwi. Ktoś coś wie?

Xxx - Cz 25 Lis - 21:34

Pożar komina w NWL

STRAŻ - Cz 25 Lis - 18:32

Znaleziono sprawcę wypadku przed Parchowem. Był on pod Wrocławiem

55 - Cz 25 Lis - 17:00

Legnicka Polkowice ulatniający się gaz z butli z gazem.

998 - Cz 25 Lis - 15:33

Polkowice Miedziana działania przy zadymieniu w wieżowcu

Gość - Cz 25 Lis - 15:26

Co w Sobinie?

Sobin - Śr 24 Lis - 23:08

Czy ktoś wie co tak ebło

1 - Śr 24 Lis - 17:50

:D

99 - Śr 24 Lis - 17:18

W Sobinie były czynności policyjnej po ostatnim wypadku śmiertelnym

Jarek - Śr 24 Lis - 16:31

Co się dzieje w Chocianowie na kolejowej krzyzowka

Aud - Śr 24 Lis - 16:27

Chocianow co się dzieje za skrzyzowaniem :S

Prosimy o informację - Śr 24 Lis - 13:05

Można prosić o informację co się dzieje że tyle policji było? Ma to związek z tym mordercą? Mieszkańcy się niepokoją!

Xx - Śr 24 Lis - 12:58

O co chodzi w sobinie?

Sąsiadka - Śr 24 Lis - 11:33

Co tyle policji przez Sobin przejechało jakieś 15 samochodów.

9xC9 - Śr 24 Lis - 11:21

Duża akcja policji w Polkowicach.

15 - Wt 23 Lis - 09:53

To były ćwiczenia zgrywjace

Gość - Wt 23 Lis - 08:23

Przyleciał, chwile postał i odleciał.

Tajne - Wt 23 Lis - 00:47

Podobno jakaś tajna rządowa misja

To ja - Wt 23 Lis - 00:23

Jak tam sytuacja z helikopterem bo na portalach cisza?

G1 - Wt 23 Lis - 00:09

Coś wiadomo więcej?

Enzo - Wt 23 Lis - 00:07

Tak ląduje na boisku arkonu

G1 - Wt 23 Lis - 00:03

Helikopter Przemków?

Przemków - Pn 22 Lis - 22:55

Co w przemków

xx - Pn 22 Lis - 20:28

65 lat

Gość - Pn 22 Lis - 17:59

W jakim wieku była osoba

xx - Pn 22 Lis - 17:25

Niestety Zgon

Gość - Pn 22 Lis - 17:19

Udane rko?

xx - Pn 22 Lis - 16:46

Sieroszowice RKO

xx - Pn 22 Lis - 16:25

Zablokowana policja działa

Ibilki - Pn 22 Lis - 15:57

Ta trasa już jest przejezdna?

Gość - Pn 22 Lis - 13:55

Ktoś wie w którym miejscu tem wypadek w Parchowie? Czy jest przejezdna droga?

Gosc - Pn 22 Lis - 13:43

Wypadek śmiertelny miedzy Parchowem a Polkowicami objazd przez Nowa Wies Lubinska i Sobin

Mieszkaniec - N 21 Lis - 16:45

Ktoś wie co się dzieje policja leciała na sygnałach przez Brunów ?

K998 - So 20 Lis - 15:00

DK12 auto na drzewie przed Nowym Dworem. 21 78 57 77

gosc - So 20 Lis - 13:19

sobin gdzie pojechl

irek - So 20 Lis - 12:51

po tym jak pojechał samochód strażacki znowu wyje syrena? co sie dzieje?

Donu - Pt 19 Lis - 19:28

Zadymienie na klatce schodowej Hubala Polkowice

Hugo - Pt 19 Lis - 19:27

Co się dzieje w polkowicach? Wszystkie służby postawione na nogi

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Anuluj


Aktualnie

1
Online

29-11-21