Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Poszukiwania zakończone sukcesem

5 października 2017 na kilka godzin przed nadejściem orkanu Ksawery do polkowickich służb wpłynęła informacja o zaginięciu 42 - letniego mężczyzny. Według przekazanych informacji, wyszedł on z domu 2 października w godzinach rannych i do momentu zgłoszenia nie wrócił do domu.

 

Do działań skierowano policjantów z powiatu polkowickiego, zastępy JRG oraz OSP gminy Polkowice i straż miejską. Przeczesana została miedzy innymi ścieżka zdrowia w Polkowicach. Po kilku godzinach poszukiwań w trudnych warunkach odnaleziono zaginionego. Mężczyzna został przekazany przez policjantów pod opiekę lekarzy.
Prev Powiat po przejściu Orkanu Ksawery
Next Gaz pieprzowy w szkole